Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki járt már így ahogy én?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már így ahogy én?

Figyelt kérdés

Már évek óta a velem azonos neműek vonzanak az ellenkező nem meg tökre hidegen hagy. Furcsa ez számomra mert ezelőtt legtöbbször a velem ellentétes nemmel képzeltem el mindent.

Kezdek már megijedni, hogy így maradok. :/



2019. ápr. 26. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2019. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni! Semmi más nem történik, minthogy biszex/meleg/leszbi leszel/vagy. Ez napjainkban teljesen elfogadott dolog, ettől nem dől össze a világ, és nem leszel kevésbé értékes ember, mintha hetero lennél. A legfontosabb, hogy fogadd el magad, és ne a családod, környezeted határozza meg az énedet!
2019. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leszbikus már tuti nem leszek mert elég sokáig a velem ellenkező nem érdekelt.
2019. ápr. 27. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Rendben, ezt, hogy nem vagy/leszel leszbikus, tisztáztuk. De ettől még a biszexualitás megmarad. Az, hogy most éppen a saját nemedhez vonzódsz, teljesen természetes. Nagyon kevés biszex vonzódik 50-50 %-ban mindkét nemhez. A legtöbb hol az egyik, hol a másik nemhez vonzódik jobban, vagy teljes egészében. Aztán egy idő múlva ez a vonzódás megváltozik. Hogy mitől és milyen időközönként, azt nem tudom. De ez miatt ne aggódj. Ettől még lehet férjed, családod. A legszerencsésebb az lenne, ha olyan férfit találnál, aki elfogadja, hogy időnként csajos napjaid vannak, és akár szexelsz is egy másik nővel. Esetleg mehetne a hármas, ha ez belefér a te és a párod értékrendjébe. Sok férfi örül az ilyen lehetőségnek. De ezt, ha ilyenre sor kerül, előtte beszéld meg a pároddal.

#2 vagyok.

2019. ápr. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sráccal vagyok már 4 éve és jó vele. Előttw lány partnereim voltak de valahogy nem tudtam velük mit kezdeni nem volt meg úgy a szimbiózis mint a fiúkkal. Így a boy szekciót választottam. :P Elfogadták akik elfogadták akik meg nem leszarom azokkal úgyse beszélgetek ennyi.
2019. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!