Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más "heterót" is izgat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más "heterót" is izgat, hogy megszopasson egy helyes srácot?

Figyelt kérdés
Nyilván majd jönnek a kommentek, hogy akkor nem vagy heteró de ez a része nem érdekel. Csak az, hogy más is van ezzel így? Életem során soha nem izgattak férfiak illetve csak nőkkel voltam de simán izgat mostanába ha elképzelem, hogy egy helyes faszit szoptatok..de csak ez és itt ki is fújt

2019. ápr. 25. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem látok benne kivetnivalót . Általában is rajongok az orális szexért (puncis játékok ) , de egy jó ideje nagyon vágyom arra , hogy cumiztassak , netán cumiztassak egy másik férfit .
2019. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát engem ma leszophatna valaki, mert rohadt kanos vagyok és teleélvezném valaki száját :P

25F Budapest

2019. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem cumikál le senki kedves utolsó, nem kíváncsi a szűkületes lőcsödre senki.
2019. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a másik oldal vagyok.


Csak nőkkel voltam, de izgat, hogy milyen lenne, ha egy nagy nagyon kövér 200+ kg férfi maga alá gyűrve jó durván megdhugná a torkom tövig a gyomromba élvezve. Viszont semmi más nem, csak ez.

2019. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem.


Viszont ha beszív vagy hígító gőzt beszívja simán bekábul,és akkor meg is dug :D

2019. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!