Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék? Vagy ez mi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? Vagy ez mi?

Figyelt kérdés
Sokszor nyílvánosan ha valami extra jol kinezo sracot latok, szeretem megjegyezni szoban, vagy megnezem. Illetve instan is szoktam modell sracok kepeit nezegetni ha ugy van. Semmilyen szexuális vonzalmat nem erzek viszont mikor nézem ezeket, vagy hogy elkepzelnem.. Egyszeruen csak nezem.
2019. ápr. 23. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy biszex, csak van szépérzéked a fiúk felé is.
2019. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Semmilyen szexuális vonzalmat nem erzek"

Akkor nem vagy biszex

2019. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kezdesz bemelegedni.
2019. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. Hasonloan mint a lanyoknal, hogy nezegetik a modelleket, es ettol ok sem lesznek biszexek/leszbik.
2019. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha se szexuálisan, se érzelmileg nem vonzanak a férfiak, csak a nők, akkor nem vagy biszex. Csak a szép iránti kíváncsiság dolgozik benned, ami természetes.
2019. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!