Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Olyan biszex vagyok aki akár évekig vonzódik az egyik nemhez.

Viszont utoljára nagyon vágytam lányokra (én is lány vagyok)és már rendesen zavart és ez eltartott kb 1 évig.

Aki ilyen mint én ezt hogy kezeli ha kapcsolatban van? Sajnos még nem volt párkapcsolatom viszont nagyon félek kezdeni így, hogy ilyen vagyok. Egyszerűen azt érzem ha belekezdenék egy kapcsolatba úgyis vége lenne mert egyszercsak újra elhatalmasodnak rajtam a vágyak és tönkreteszek mindent.



2019. ápr. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy nyitott kapcsolat megoldás lehet erre. Persze, a megfelelő partnerrel.
2019. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék nyitott kapcsolatot. :(

Sem megcsalni senkit sem.

2019. ápr. 22. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan párt keress magadnak, aki elfogadja, hogy rajta kívül a saját nemén kívül téged a másik nem is vonz. Nehéz ilyent találni, akár fiúval, akár lánnyal létesítenél tartós párkapcsolatot, de nem lehetetlen.
2019. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is bi vagyok (16/L)

És az utóbbi időben nekem is csak a lányok imponáltak, bár a fiúkat is vonzónak tartom. Ha boldogtalan vagy egy kapcsolatban lépj ki belőle és ne félj kezdeményezni. Inkább egy biztos igen mint egy talán, nemde?:)

Remélem sikerül lerendezned.

2019. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!