Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől még működhet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még működhet?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok.

Egy lannyal kb. 2 hónapja ismerkedtem meg, de a távolság miatt csak interneten keresztül tudunk beszélni (fogunk találkozni sokat).

Én hetero vagyok, egyszer megkérdeztem tőle, hogy tagja-e a lgbtq-nak, mivel rövid a haja (nem külső szerint ítélek)

Nehezen, de bevallotta, hkgy biszexuális, de még nem volt párkapcsolata ezelőtt (17 éves).

Egy kicsikét megviselt, mivel tetszik (belülről fogott meg) és nem tudom, hogy így van-e nála esélyem.

Meg is írtam neki, hogy tetszik, ez 3 órámba telt, nem értette meg hogy tetszik-tetszik xd

Erre azt mondta hogy őt nem lehet szeretni, és hogy csak félreérzek, neki alapból úgy van megírva hogy egyedül legyen, de nekem továbbra is tetszik.

Van-e nála esélyem?


2019. ápr. 19. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nehéz eset, spórolok neked sok időt és szenvedést: engedd el ezt a dolgot.
2019. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Már az elején kiterítetted a lapjaidat!

Egyik nő sem szereti az ömlengést,ami független a nemi identitástól.

2019. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen a lelkitársam. Szerintem el sem tudnám engedni. A másik meg augusztusban megyünk szigetre és azelőtt biztos nem akarom
2019. ápr. 19. 07:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért mondtam neki el, mert nem akarom elveszíteni
2019. ápr. 19. 07:56
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Bátor dolog személyes találkozás nélkül kiteríteni a lapjaidat. Enélkül is meg lehet tartani valakit, akit csak a netről ismersz. Még az is lehet, hogy ezzel a kitárulkozással veszíted el őt.
2019. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondtam neki sokkból és ijedtségből, hogy tetszik. Nem azt hogy bele vagyok esve. Nyáron fogom azt csinálni, hogy megölelem, megfogom a kezét stb., hogy érezze a törődést.

Nem a demotiváló válaszokért kérdeztem meg. Persze, elfogadom a negatív válaszokat is. Viszont nem akkora arányban, hogy mindenki azt mondja, hogy inkább hagyjam. Bárkinek meg lehet változtatni a nézőpontjait, nem fogom neki, de minden erőmből harcolok a szívéért.

Találkoztunk már élőben, akkor egy egész napot töltöttünk együtt, és a kedvenc előadónk koncertjére is elmentünk (ez kb. reggel 6-tól este 11-ig tartott).

Még legalább kétszer fogunk találkozni ebben az évben, mindkétszer 7 vagy több napot.

Szerintem az is lehet, hogy csak azért utasított el, mert még nem ismer teljesen élőben és jobban meg szeretne ismerni.

2019. ápr. 19. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, működhet az ilyen, neten kezdődött távkapcsolat. De, hogy valóban életképes legyen, ahhoz mindkettőtöknek akarni kell, hogy működjön. Én drukkolok neked, hogy sikerüljön, még akkor is, ha a kérdésed utolsó részében leírtak alapján azt kell mondjam, a csaj nem biztos, hogy akarja 100 %-on.
2019. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!