Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol találhatnék olyan nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőt, aki belemenne kalandba teljesen kezdő lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, milyen érzés lehet nyalni, csókolózni nővel, viszont jelenleg nem tervezek semmit hosszabb távra. Lányok, ti hol találtok partnert a vágyaitokhoz?
2019. ápr. 15. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy lánybúcsún. Csak nők voltak, meztelen medencés buli volt. Fésülte a hajam, hozzám ért a melle, ettől csurom lucskos lettem. Észrevette, egy óra múlva már az ágyában voltam.

Szerintem itt is rád fognak írni, de csak biszexszel kezdj mert a leszbikkel bonyodalmak lehetnek ha belédszeret.

2019. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2019. ápr. 15. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2019. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21
2019. ápr. 15. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz
2019. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1:Hogy jött rá,hogy benedvesedtél tőle,ha nem ért hozzád? :'D
2019. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látta rajtam hogy élvezem ahogy a mellét a vállamhoz nyomta, nem húzódtam el hanem elpirultam zavarba jöttem. Miközben fésülte a hajam az arcomat is simogatta és látta rajtam ahogy az érintésére reagálok. A hálószobában megcsókolt és nem húzódtam el hanem viszonoztam. Nagyon bénának éreztem magam, fogalmam sem volt mit kell tenni. Ő irányított, elég domináns volt, amit nagyon élveztem.
2019. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!