Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Abból sülhet ki jó dolog, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból sülhet ki jó dolog, ha fiatalabb szoptat idősebbet?

Figyelt kérdés
Általában ugye idősebb szopat fiatalt,de peldaul ha egy 21 éves fiú egy 40 éves férfit szoptat,abból nem lesz kettőjük között később nézeteltérés?
2019. ápr. 15. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Te melyik fél vagy ebben a történetben?
2019. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tapasztaltam semmiféle problémát.

29 vagyok, a férfi, akivel összejárok pedig 53. Házas, mind a kettőnknek fontos a diszkréció. Rendszeresen összejárunk "meccset nézni" :D

Eddigi tapasztalataim szerint a fiatalabbakkal van több probléma. 18-20 éves srácok pár alkalom után szó nélkül eltűnnek, csak a szex vagy orál kell és semmi más, nekem pedig fontos, hogy barátként is jól ellegyünk. Az idősebbek, pedig éretten viselkednek, és megbecsülnek, nem váltogatják annyit a partnerüket. De ez persze csak az én tapasztalatom, biztosan vannak kivételek is :)

2019. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk jól működik, nincs semmi gáz.
2019. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én eddig csak fiatalabbat cumiztam
2019. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A "2"-es válaszolóval maximálisan egyetértek.

50 vagyok,bi, és volt egy nős,25 éves barátom,akivel barátok is voltunk , nemcsak testileg.

Volt egy közös titkunk, ami évekig működött.Sajnos másfél éve elköltöztek, azóta képtelen vagyok egy fiatal,érett gondolkodású bi férfit megismerni. Annyi átverés,hazugság és gyávaság volt ez alatt a másfél év alatt, hogy lassan elmegy a kedvem attól is, hogy egyáltalán szóba álljak valakivel.

Hihetetlen megbízhatatlan,link és kamus a biszexek többsége. Pedig nem vagyok lepukkant, a hely nálam megoldott, mégsem sikerul, mert ha találkozni kéne, a fiúknál azonnal tele a gatya...

2019. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi gond lenne? 32 vagyok és többnyire én is fiatalabb srácokat cumiztam.
2019. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
semmi baj nem lesz belőle cumiztam már én is fiatalabbat és semmi gond nem volt belőleigaz saját korombelit is cumiztam már 45 éves vagyok
2019. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az első srác aki leszopott vagy 2xidősebb volt. Nem problémáztunk ezen.


Nem tőrvényszerű,hogy az aktív idősebb,magasabb,...férfiasabb legyen.

2019. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

50 vagyok és bizony ami tetszik, az a fiatalabb partner. Szóval létezik olyan, hogy nem a filmekben szereplő felállás történik, ahol a bácsi a fiatal srácon kiéli az összes vágyát, majd fizet neki, hanem az idősebb elégíti ki a fiatalt, leszopja adott esetben vagy hagyja magát análisan is és nem üzletről beszélek, hanem egy közös élményről.

Ha mindketten akarják, nem hinném, hogy konfliktus lenne ebből, hiszen miért is lenne? A baj az, ha nagyon egyoldalú a dolog és csak az egyik félnek tetszik, ami történik.

2019. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 40 vagyok. Szivesen szopnék Miskolcon.

Biztos nem lenne probléma belöle.

2019. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!