Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan szopjak szégyen érzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szopjak szégyen érzet nélkül?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Természetes a szégyenérzet. Engem pont ez izgat benne
2019. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Miért, hogy? Ha vágysz rá, ha szereted csinálni, akkor ezt nem kell szégyellni. Aki hagyja, hogy csináld, az nyilván ugyanúgy vágyik rá, nem gondol rosszat, és szerencsére nyilván nem egy nyilvános téren fogod csinálni, ergo a kutya nem fog tudni róla, csak a másik fél, aki meg szintén erre vágyik.
2019. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez mondjuk igaz :)
2019. ápr. 7. 16:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a másik fele vagyok. sokáig utáltam magam ha egy srác lesz-pott. Ma már nem zavar. Idő... Ez segít. :) Nagyobb gáz, hogy nincs 1 normális srác se aki ne tűnne el 5-6 tali után...
2019. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első alkalom után nekem is volt de utánna elmúlt
2019. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Mit kellene szégyenérzetednek lenni?

Nekem sosincs!

2019. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most mondjam azt, hogy nincs időm szégyenkezni? :)

Akkor nagy k-rva lennék mindenki szemében.

Első pár alkalom ilyen volt nekem is. De ne szégyelld, csak te és a másik fél tudjátok mi történt kettőtök közt.

Ha tudnád hogy a családod, a rokonaid a szomszédaid mire gerjednek be, vagy mit csinálnak a szexben, szerintem ők is elszégyellnék magukat :)

Nem kell nagydobra verni.

2019. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan lazán és nem rágörcsölve. hidd el el mulik a szégyenlösség és idövel olyan természetes lesz mint amikor egy pasi kinyal egy muffot
2019. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal egy pici volt nekem is de azóta elmúlt szeretek szopni csak mostanában sajnos nincs kit 45F biszex vagyok
2019. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#7 nem verjük nagy dobra ne félj! :DDD
2019. ápr. 8. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!