Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kell nekem egy csók, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell nekem egy csók, hogy tudjam, tényleg kell-e nekem?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és megismertem egy nőt, aki tetszik nekem azt hiszem. Ő leszbikus, tudom, hogy kedvel, de nem akar semmit gyorsan, mert tisztel és ha rosszul sül el, akkor nagyon meg fog szerinte viselni. Többször is tetszett már lány, de azok nem viszonozták az érdeklődésem.

Ez a nő viszont nem teljesen baráti csak velem. A fejemben tudom, hogy akarom, de ahhoz, hogy biztos legyek benne, kell nekem egy csók. Hogy érezzem, hogy jó-e, kell-e.


Ezzel hogyan hozakodjak elő? Elő lehet egyáltalán valahogy?


2019. márc. 31. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el a csajnak őszintén h úgy érzed h egy csók döntő lehet ebben a helyzetben. Sztem nem fog ellenkezni.
2019. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez így nem "gáz"?
2019. márc. 31. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as ez gáz, primitív

Kérdező, szerintem nemcsak egy csók, de egy gyengédebb érintés, egy hosszabb ölelés, vagy a måsik kezének megfogása is sokat elárul...

2019. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg adj a szájára puszit és onnan kiderülhet a hogyan tovább....
2019. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De engem az érdekel, hogy ez mit vált ki belőlem.
2019. márc. 31. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor csókold meg.. ezek szerint még nem történt közted és egy másik nő között semmi. Megkérdezhetem a korod?
2019. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!