Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is ezt tapasztalja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ezt tapasztalja?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki szintén ezt tapasztalja hogy nem ír neki vissza senki? Szexpartner oldalakon pl Goldengate, Eropolis vagy a Romeo oldalon írok valakire mivel ő is azt keres de nem ír vissza soha senki csak megnézi. Most nem tudják hogy mit akarnak? Komolyan nem értem.
2019. márc. 29. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is.
2019. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom kielégíti magát és onnantól kezdve nem is érdekli az agész. Én még erre tudok gondolni..
2019. márc. 29. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is ez van
2019. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél már csak két jobb dolog van.

Amikro bemutatkozásban világosan lerod, hogy mit szeretnél, bejelöl skypeon, rádír valami totál másal, és akkor mgé Ő van felháborodva.

Vagy!

Amikor bejelöl, beköszön, hogy "kiverjük kamba?", ha nem-et mondasz, lelép.

Vagy!

Bejelöl, elbeszélgetsz vele, akár hetekig, kameráztok, tök jó a hangulat, és másnaptól már sehol sincs.

Bocs, ez három lett! :D

2019. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen totál ez van.. Én ezért nem megyek bele skypeolásba, annak mi értelme? Az ilyeneket nem is értem. Én világosan leírom hogy talizzunk ismerjük meg egymást és ha van szimpátia hozzunk össze valami kellemest a hasznossal.. :D Ennél már csak a legjobb lehet, töröl vag letilt.. Ennyi idiótát. :D Szomorú, hogy ti is ezt tapasztaljátok.
2019. márc. 29. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Másfél éve próbálok egy normális biszex, átlagos szexualitású pesti havert találni. Teljes a kudarc,pedig férfias vagyok, diszkrét,még a hely is adott. Minden társkeresőn ígérgetnek,hazudoznak, másnapra a legtöbb törli magát.

Akivel találkoztam, az egyik fél óra múlva kitalálta, hogy a kollégája jön, már az utcában van kocsival, csak parkolóhelyet keres. Utána eltűnt, majd még két év alatt háromszor belébotlottam. Mind a háromszor ígért,sőt,követelte,hogy találkozzunk, aztán a legérdekesebb hazugságokkal tűnt el.Hajóra megy dolgozni,Lengyelországba megy fuvarba, repulőtérről kell valakit gyorsan behoznia. Ezután pedig rám fogta, hogy én nem akarok találkozni, mikor már nem álltam vele szóba. A mai napig keres férfit,és mindenkivel ezt csinálhatja, profilok tömkelege, emailek törölve.

A másikkal egy alkalommal lightosan összebújtunk,ő kezdeményezte, élvezte, odavolt nagyon. Az elválás után egy nappal emailben leírta,hogy ő lefagyott és ez így is marad.


Nézzétek nem szép, ha ezt írom, de sajnos ezek szar alakok.Mert az is tolvaj, aki az emberek bizalmát meglopja. Ha nem a legnagyobb tolvaj.

De éljenek csak szépen, lelkileg pedig nyomorékon, elég szenvedés ez nekik.

2019. márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos családos passzìv biszexkènt èn is ezt tapasztalom ìrnak az emberre majd lelèpnek fótot kèrnek a farkadról mèreteidről ha nem kapnak lelèpnek hülyitik az embert aztán kiderül hogy mègsem gondolja komolyan csak ezen èlvezkednek azt hiszik ez jó szórakozás pedig nem sajnos nagyon sok a komolytalan semmire kellő ember bocsánat a kifejezèsèrt!!
2019. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!