Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagy biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig 2 lányba voltam szerelmes, az egyik a gyerekkori szerelmem volt, akinek nem mertem elmondani, hogy szeretem. Illetve az első komolyabb barátnőm még fiatalabb koromban. Később sajnos nem voltam többször igazán szerelmes soha senkibe. Fiúkkal is volt kapcsolatom. Már hosszabb ideje melegnek gondoltam magam, mert fiúkkal jobb volt a dolog szex része és valamennyire fel is mertem már vállalni a legutóbbi kapcsolatom. Előtte néhány barátnőm is volt, de valahogy nem volt meg az a szikra, nem éreztem olyan jónak ezeket a kapcsolatokat. Bár az is lehet, hogy rájöttem nem jöttek be teljesen azok a lányok.

Most van egy lány a munkahelyemen, akire eddig nem figyeltem annyira, csinos és pont az ideálom a külsőket illetően és okos is. Annyit tudok róla, hogy biszexuális és komoly kapcsolatban van egy fiúval. Sajnos a legtöbb emberrel sikerül közös témákat találnom, de pont ő alig szól hozzám és valahogy nem találom vele a közös szót.

Ma azt álmodtam éjjel, hogy kapcsolatba voltam vele szerelem, stb.

Szerintetek akkor biszex lennék mégis? Vagy néha össze vissza álmodunk és az nem jelent semmit?

Most azt gondolom, hogy örülnék, ha szerelmes lennék abba a lányba és komoly kapcsolat alakulna ki és egyre jobban érdekel. Bár foglalt. De az is lehet ha összejönnék vele rájönnék, hogy a szexben nem találom a helyem és fiú lenne nekem az igazi. Nem tudom. Szerintetek mi lehet velem?

Felszínesen nem szeretek összejönni senkivel se, úgyhogy próbálgatni nem akarom a dolog csak olyannal akivel komolyan gondolom. Mit gondoltok, meleg vagy biszex lehetek?


2019. márc. 12. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hat beszélj vele,lehet meg bevesznek 3masba,aztan lesz minden amire vágysz)pucu es kuki is:)
2019. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, de a barátja nem tetszik és monogám vagyok.
2019. márc. 12. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Minimum biszex.
2019. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Monogam vagy kéne a punci is meg a kuki is... keress egy puncis fiut vagy egy kukis csajt
2019. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddig azt hittem meleg vagyok.

De mostanábban.érdekelnek a lányok is. Nem is kicsit.

2019. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!