Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan lehet tudni házasságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni házasságban hogy a férj biszexuális?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni? Milyen jelek vannak rá?

2019. márc. 7. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy jó házasságban onnan, hogy a férfi elmondja őszintén, már a kapcsolat elején. Persze, az is bocsánatos bűn, ha ezt nem teszi, mert nem szeretné a feleségét megbántani. Ilyenkor le kell ülni és feltenni a kérdést. Drágám, biszexuális vagy? Gondoltál már férfiakra szexuálisan? Nyugodtan megmondhatod, nem fogok kiakadni. Így megtudhatod :)
2019. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Meg kell kérdezni.

...ha ilyen dolgokat nem tudtok megbeszélni, akkor komoly kommunikációs problémák vannak.

Lehet itt várni a jeleket meg szerencse sütit enni, kártyát vetni meg ilyenek de nem fogod megúszni a beszélgetést.

2019. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
3as partiban a másik pasit ő szopja nem feleség.
2019. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha ügyesen titkolja a férj, akkor sehonnan !

Viszont,ha a feleség elég figyelmes, akkor gondolhatja, a jelekből.!

Pl. - Nem, vagy ritkán kezdeményezi a szexet a férj.

-Szexel, de nem elég izgatott, vagy nem elég kemény.

-Elélvez, de csak éppen. (Fáradságra, gondokra hivatkozik.) - Szeret olyan sportot, vagy filmet nézni, ahol sok férfi testet lehet látni. (pl. vízi sportok)

És még nagyon sok jele van !

2019. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

4-es:

Ez nem feltétlen csak a biszexekre vonatkozhat, hanem sok ellaposodott kapcsolatra.

Szerintem a nő nem fog rájönni, hacsak a pasi be nem vallja.


Én bi családos pasival vagyok titokban már 2 éve.

Amit én észrevettem, hogy ő megpróbál mindig időben hazaérni a munkából, hogy ne legyen feltűnő otthon.

Munka után szoktunk találkozni, viszont nem mindig (van hogy épp dolgozom akkor vagy más okok miatt) ilyenkor az az idő amit velem töltene kiesik, így előbb ér haza, viszont a munkájából adódóan ez sem feltűnő, mivel üzletkötő, mondhatja azt is, hogy korábban végzett.

Az asszonynak otthon semmi sem tűnik fel, volt hogy egytt voltunk, és akkor is beszélt vele telón, és kihangosította :)

Mondjuk az asszony amúgy is maradi, heti egyszer van szex...

2019. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4es! ez mind totál hülyeség 😃

én biszex vagyok, nem nézek vizilabdás srácokat, sem semmilyeneket.

ritkán kezdeményez szexet? 😃 háttőő... napi 3x kb🤣 a többire már nem is válaszolok

2019. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én is biszex vagyok. A sport nézése nálam kimerült az autósportnál, ahol a srácokból csak az autó látszik. A szex gyakoriságáról meg a feleségem tudna beszélni, mikor panaszkodik, hogy én még röptében is...

2019. márc. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Így láthatatlanban kérdés alapján és tulajdonások alapján nem lehet megmondani.

Viszont ha személyesen találkozom egy bi pasival, azért a radarom nem csal.

Meg lehet állapítani a tekintetéből, a kisugárzásból.

De ezt is csak a melegek érzik meg, egy családos nő nem fogja.

2019. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!