Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jó vagyok passzív fiúnak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagyok passzív fiúnak, ha nem csupasz a lábam?

Figyelt kérdés

Sokkal jobban szeretném a passzív oldalt és szép csupasz a fenekem és a testem is,de sajnos a lábam nem az.

Attól még az aktívak lennének ilyen passzívval?


2019. márc. 1. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mondjuk én szőrtelenítem,de nekem nagyon durva a szőröm. F.
2019. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 -remete- ***** válasza:
Szerintem sem akadály. Ha már tök csupasz a pasi az már majdnem nő...
2019. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2,

Vagy épp igénytelen...

Végülis a testépítők sem mind férfiasak.

2019. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem ez nem akadály, főleg, hogy a többi helyen csupasz vagy :D
2019. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

"de sajnos a lábam nem az"


Mért, azt hiszed, másnak magától szőrtelen? Rá kell néha szánni azt a 'rva húsz percet...


A kérdésedet meg úgyis az dönti el, hogy az aktuális hapsid szőrfétises-e vagy nagyon nem. Majd kérdezd meg tőle, ha lesz. Itt mi hiába válaszolgatunk.

2019. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szopsz olyan jol mint en akkor jo passziv leszel
2019. márc. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha szép csupasz a feneked, meg a tested, akkor miért nem szánsz időt arra, hogy a lábadat is szőrtelenítsd? Főleg, hogy ez a kérdésed alapján zavar téged.

Persze ettől még jó vagy passzívnak. Sok aktív, uni biszex férfi van, aki szereti, vagy nem zavarja, ha a passzív fél itt, ott, esetleg mindenhol szőrös.

Nem a lábadon lévő szőr határozza meg, hogy jó passzív leszel, vagy nem. A technika, és az, hogy te akarsz-e jó passzív lenni, vagy nem.

2019. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Leginkább azért,mert még nem egyedul elek es furcsa lenne,ha csupasz lábbal látnának.:)
2019. márc. 3. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura,ha úgy látnának? Én asszem 13 éves lehettem, amikor egyszer láttam, h anyukám gyantázza a lábát. Mivel már akkor is szőrös voltam, félig meddig viccesen mondtam neki, hogy szedje már le az enyémről is. Szemrebbenés nélkül mondta, hogy gyere és le is gyantázta.Nincs ebben semmi rendkívüli, ha zavar szedd le.F
2019. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!