Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is van ezzel így? (Bövebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, leszbikus vagyok, de azt hiszem, megtetszett egy fiú. Igazából nem vagyok biztos benne. Nagyon tetszik a lelke, meg a szeme, de a teste nem vonz annyira, de lehet, csak azért, mert még nem voltam fiúval, csak növel.


És attól is félek, hogy ha összejönnénk, akkor mi lenne, ha közben megtetszene egy nö? Ö nem tudja, hogy eddig lányokkal voltam.


Tudnátok segíteni, hogy hogyan tisztázhatnám ezt magamban?


Köszi.

20/N



2019. febr. 25. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Soha nem tudtam lányra felizgulni. 21/F Full bzi vagyok
2019. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy biszex vagy, vagy pedig biromantikus leszbikus. De ha a teste nem vonz, csak a lelke és a szeme, akkor szerintem inkább az utóbbi. A párkapcsolatoknál pedig attól, hogy biszex vagy nem lesz nagyobb esélyed rá, hogy másba szeretsz bele... ugyanúgy lehet, hogy nővel vagy párkapcsolatban és egy másik nő tetszik meg/ férfivel és egy másik férfi.
2019. febr. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Panszexualis.
2019. febr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!