Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk Ti szexelnézek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Ti szexelnézek egy ilyen női rucis sráccal?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok, csak hasonlítok rá, ugyanígy sajnos nem vagyok szőrtelen, de imádok női rucit hordani és nagyo izgat, hogy kipróbáljam egy férfival, aki nőként is kezelne az ágyban, de nem merem, mert nem vagyok nőies és szőrtelen, félek, hogy taliznánk és nem tetszenék neki, mindig ezért parázok be, nem azért, hogy milyne lesz amikor belémhatol... amun a kegtöbb passzív izgul, egyszerűeb fura lenne, ha beöltöznék és így látna valaki, félnék, hogy kiröhög vagy szimplán nem tetszenék neki, esélytelennek gondoltam ilyen pasit találni akit ez vonzana.

De közbe meg látom, hogy az ilyen képek alatt is hogy áradoznak a pasik meg, hogy mennyire tetszik nekik ez a srác is.


link:

[link]


2019. febr. 22. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Én igen. Valahogy nagyon vonzanak az ilyen pasik :D Ne aggodj az miatt mert nem vagy csupasz. Kapcsold ki az egód és rakj a helyére önbizalmat!

Pm et nem kérek.

19/f

2019. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2019. febr. 22. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Hú, de még hogy! Oda-vissza, első d**ás után lesz*pnám a szép farkát, aztán jöhetne a második menet! :)
2019. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Formás feneke van... ha neked is, sikered lesz! :P

Milyen ruhákat szoktál hordani?

2019. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ha egy pasi nöi ruciban van én szexelnék vele bár még én sem probaltam pasival csak tervezgettem.24f
2019. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor van esély ezek szerint. :)

Mindenféle ruhát szoktam, amihez éppen kedvem van.

Van, hogy egy hétköznapim tanga,melltartó, farmer, felső, csizma, pufi kabát.

Van amikor meg k*rvásra veszem, babydoll, tanga, harisnya... vagy valami egyberészes ruci.

Meg valamiért imádom a bikinit.

Ilyesmit szoktam..

2019. febr. 23. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmmn... izgalmasan hangzik! :P
2019. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem izgatna dolog az sem zavar ha szörös vagy talán annál izgatobb a dolog
2019. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!