Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az exem szeretné ha bevállalná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem szeretné ha bevállalnám a kedvéért a hármast vele és az új pasijaval, ti igen mondanatok?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottam vele mert úgy éreztem hogy a fiukhoz jobban húz a szíve. Én még szeretem és jo viszonyban valtunk el. Most a pasija keresere szeretne egy harmast velem.

Viszont a nagyon extrem dolgot akarnak tolem ha megtennem, ami nem biztos hogy menne, viszont maga a hármas ötlete tetszik.

21 L


2019. febr. 22. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%
#11 nem is tudtam hogy két nő lehet ratyi meg búza
2019. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
A lepontozoknak meg a jo budos kva anyjukat
2019. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

# 10/12

Nem, nem nehéz félreérteni. Húzhatna a pasikája is a fiúkhoz, mai világban.

2019. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlo, vegul jol sult el a dolog. De en erzelmileg mar egyaltalan nem kotodtem, testileg viszont orulten vonzott a lany meg mindig. Volt ott vegul minden, az uj pasi meg a szankba is elvezett, es ki is nyaltuk egymasbol is, de ez mar csak ugy jott, ahogy belemelegedtunk, szoval emiatt nem biztos, hogy jo lenne, ha ez ilyen elore bejelentett keres.
2019. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!