Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor biszex vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor biszex vagyok, vagy mi van velem?

Figyelt kérdés

Van két éve barátom, szeretjük egymást, de nem annyira mint régen. Ezért egyszer szakítottunk is, de mégis össze jöttünk.

Van egy lány akivel már régebben jóba vagyok, elég fiús. Sokat szoktunk beszélni. Ő is kicsit furán beszél velem, mint akik együtt vannak. De előben olyan fura, mintha nem merne hozzám szolni. Nem tudom mit érzek iránta, rossz ha nem beszélünk, meg hiányzik. De nem tudom, rosszul érzem emiatt magam nagyon.



2019. febr. 10. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és más lány iránt sosem éreztem ilyet.
2019. febr. 10. 23:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez csak egy barátság a lánnyal.
2019. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennyire? Van sok lány barátom. 2 legjobb de egyik iránt sem érezném ezt.
2019. febr. 10. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Talán azért mert ez a lány egy kicsit masculinabb. Vagy is inkább fiúsab. Ami voltaképp egy érdekes átmenet nő és férfi között.Illetve nem kizárt hogy hormonálisan is közelebb áll egy fiúhoz ferromonok tekintetében.
2019. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"fiúsabb
2019. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!