Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy könnyebb pasizni, mint csajozni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nem kelletik maguk átl.
2019. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A pasik nem válogatnak annyira.
2019. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknak a lényeg a kielégülés, nem az állandó párkapcsolat.
2019. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mert ha feláll az ész megáll :D a sex mozgatja öket es könnyebb ,mint romantikazni a csajokkal,durr bele szopi dugi azt jovan
2019. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
feltételezem mert te vagy a nő.. .d
2019. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 nem feltetlenul. Lehet ferfi a kerdezo.
2019. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne nő istenem egyértelműbb se lehetne hogy férfi. :D

Ha csúnyán akarnák fogalmazni mondhatnám hogy a nők igényesebbek,már amelyik. Jobban megválogatják kivel fekszenek össze. Ezenkívül nehezebben mennek bele érzelemek nélkül bármibe,férfiakat ez nagyon nem befolyásolja. Ők nem bonyolítják túl, nem kéretik magukat, nem aggodalmaskodnak, neten megbeszélnek valamit aztán lerendezik. Arról nem is beszélve hogy férfiak szeretnek olyan dolgokat az ágyba amiket nők nem annyira, meg persze nők is vágynak olyan dolgokra amiket meg a férfiak nem szeretnek. Szóval két férfi között ilyenből se nagyon lesz probléma.

2019. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én férfiként nem azért sz*pok, mert jó látni, hogy a pasim élvezi és jó örömet okozni... ezeket mondják általában a nők, maga a folyamat nem izgatja őket, sőt inkább csak nyűg a legtöbb nőnek, csak a fiú kedvéért, friss ismerségnél meg nem akarnak örömet okozni.

Én azért sz*pok mert izgat és élvezem csinálni.

Szexet meg egy férfi mindig kívánja, a nők meg csak abban a pár napban vesztik el a fejüket, a többibe érzelem, romantika kell hozzá nekik.

Én meg 365/365 nap ki vagyok éhezve, így előbb hagyom, hogy megfektessenek.

28/F

2019. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!