Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Részegen csináltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen csináltatok már olyat, amit később megbántatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2019. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Dugtam egy olyan "csajjal", akivel nem sokan akarnának. De ez már nagyon régen volt.
2019. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen hogy utána nem kértem el a lány telefonszámát de sajnos nagyon kész voltam..
2019. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Meghaltam hardcore Modeba
2019. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ismerősökkel is 19f
2019. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Sajnos 2 férfival voltam. Azóta is szégyellem.
2019. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Engedtem egy srácnak hogy leszopja a farkam annak ellenére hogy én heteroszexuális vagyok. Úgy kezdődött hogy kisminkelte magát, parókát is felvette poénból, aztán arra emlékszem hogy viccelt azzal hogy legalább olyan jól szop mint egy lány. Mondtam neki hogy az kizárt aztán fogadtunk valamiben amit én nem nyertem meg és a következő képkocka az hogy szopja a farkamat. Szerinte beleélveztem a szájába. Több nem volt ráadásul nagyon rosszul éreztem magamat utána, ráfogtam az italra de igazából attól lettem rosszul hogy hagytam egy srácnak hogy leszopja a farkam. Másnap egész végig ez járt a fejemben, rémes volt. Elnézést kért tőlem másnap hogy nyomult rám, mert jó haver, de nem ő tehet róla, nem kellett volna sokat innom.
2019. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szonata ***** válasza:
18%
Soha nem voltam részeg.
2019. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen, hagytam h ravegyenek szopasra parvpiaert cserebe. Igazabol annyira nem bantam meg
2019. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Megdugtam egy csajt egy barátomnál, úgy hogy a szülei otthon voltak, de a barátom nem :D Nem egyszerű sztori. És a csaj olyan volt, hogy józanon sosem hajtok rá, de akkor részegen ő volt számomra a tökéletes nő :D Monjuk hozzá kell tenni, hogy nem bántam meg. Cserében smároltam már részegen olyan csajjal, hogy legszívesebben kitörölném az emlékezetemből.
2019. febr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!