Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez most hogy van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Munkatarsam egy 22é fiu (en 32) kicsit tetszik is azan volt egy masik hosszu haju fiu akirol beszeltunk hogy esetleg homo lehet erre a 22é fiu azt mondta hogy brrr a hideg is kiraz csak hozzam ne erjen... aztan par honap mulva meg olyanokat kerdez tolem hogy mi a velemenyem a melegekrol meg kezfogas kozbe hosszan fogja a kezem mintha hozzam akarna erni sokaig stb szerintetek bi lehet a srac?
2019. jan. 31. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár, vagy akár meleg is, csak akkor amikor azt a kijelentését tette még magának is tagadta
2019. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leszbikusként nekem is van olyan nő kollégám, akire azt mondom ha hozzá kellene érnem, meghalnék

Ez a kijelentés nem jelent semmit.

Heteroként is mondhatod a másik nemre ugyanezt, ha olyan taszító neked benne valami

2019. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy tetszik is nekem a srac es alig birom visszafogni magam nehogy lesmároljam viszont felek is tole mert nem bizok benne lehet hogy csak lebuktatni akar hogy rajtam rohoghessenek a nyomorek haverjaival
2019. jan. 31. 14:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!