Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A haverom ezek alapján bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom ezek alapján bi vagy hetero?

Figyelt kérdés

én bi vok róla nem tudom eldönteni

1. sose volt még csaja, azt mondja h mert fél kezdeményezni amúgy jól néz ki sportol, sztem jó teste van

2. koleszban szobatársam, néha megkér h aludjak mellette, de csak ruhában közben sose ölel át, nekem megengedi, azt mondja mert magányos

3. nem szeretné ha szerelmes lennék belé, mert sose viszonozná mert csak lányokba tud szerelmes lenni

4. kétszer megengedte már h kézzel és szájjal "kényeztessem" (xd finomabban nem tudom megfogalmazni) de közben egyszer se élvezett el. azt mondta azért mert csak a lányokhoz vonzódik de amúgy jól csináltam. jah és közben semmit se csinált ő, csak volt, tehát még hozzám se ért.

5. néha túl kedves velem, szerinte jó fenekem van és kár h nem lány vagyok

6. fiúval sosem csókolózna (szülinap vagy ha több napig nem látjuk egymást akkor szoktunk egymásnak puszit adna arcra, de csak barátilag)

ezek alapján mi lehet????



2019. jan. 26. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen bi
2019. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gyépésmérnök ***** válasza:
33%

Nem bi hanem bu


:)

2019. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Már csak attól is homokos, hogy puszit ad.

Hetero férfi nem ad puszit egy másiknak, max ha a fia... :D

2019. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 igen aki "bu" az lányokhoz vonzódik. Téged sem az eszedért szeretnek az is biztos.
2019. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez a srác bi mert egy full meleg sosem mondana ilyet "néha túl kedves velem, szerinte jó fenekem van és kár h nem lány vagyok"
2019. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 es valaszado a kettesnek szanta csak ido kozben torlodott egy hozzaszolas !
2019. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Kössz utolsó, már egy ideje kerestem, mi a baj a válaszommal:D
2019. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég bőven van bi hajlam a barátodban. Az, hogy nem élvez el, miközben te kézzel, szájjal kényezteted, sok mindennek köszönhető. Ami talán a legkézenfekvőbb, nem lazul el, bűnnek érzi, ami épp történik vele. Ennek lehet az oka a neveltetése is. Az okokat, hogy miért nem megy el, egy beszélgetéssel tudnád kideríteni, esetleg egy kevés, tudatlazító pia segítségével. Vigyázz, pia csak a szalonspitz határáig!
2019. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!