Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fantáziál közületek valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantáziál közületek valaki arról, hogy shemale-é váljon?

Figyelt kérdés
Ha igen, kire szeretnétek hasonlítani?

2019. jan. 15. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Én nem.
2019. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet azzá válni! Olyanná születni kell!
2019. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább arról fantáziálok, hogy shemale a barátnőm. Gondolom rengeteg kihívással járna, az emberek ferde szemmel néznének ránk, de nem igazán zavarna. (Kopasz, szakállas és 28 éves vagyok amúgy... :P )
2019. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2

Orvosilag megoldható, hogy kukis csajt csináljanak bárkiből. Nem szükséges shemale-nak születni, hogy az legyen valaki.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, volt már, hogy el játszottam a gondolattal, hogy milyen lenne, ha shemale lennék. Tetszett a gondolat, hogy egy napra kipróbáljam, de a valóságban inkább egy shemale csajjal szeretnék szexelni egyszer.

2019. jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én is fantáziáltam már róla hogy milyen jó lenne *-*

Scarlett Johanssonra szeretnék hasonlítani

2019. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, mondjuk valahogy így jó lenne: [link]
2019. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bandita71 ***** válasza:
100%
Én is gyakran fantáziálok róla és nagyon feltud izgatni! nem is sok kéne hozzá mivel Gynecomastia betegségben szenvedek csak némi szilikon, fogyás és paróka kellene aztán shamale lennék!
2019. jan. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fuuu az a kép!
2019. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 gynecomastia? Nekem is volt olyan, nagyon durva volt, az volt a legrosszabb amikor rámjött a csajozhatnék, aztán persze egy lány sem akar kövér barátot, hát ott voltam saját magamnak, cicik leginkább, hát azóta megműtöttek, de azóta jobban kedvekem magam mint tudnék valaki mást.. mondjuk betwges, dilidoki kéne nekem, de még várok.
2019. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!