Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan lány és fiú? Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány és fiú? Többi lent.

Figyelt kérdés

Csak az írjon aki nem fujozik vagy gorgess tovább.

Van aki szereti ha kinyaljak vagy kinyalja puncibol a spermat? Csak is normalis választ!! Vagy tipli van.


2019. jan. 12. 00:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10-eske. Probáld ki ha izgat;)
2019. jan. 12. 09:57
 12/17 kovpet ***** válasza:
A sajátom nem, de van olyan srác, akiét simán :) Meg persze az sem mindegy, hogy kiéből :)
2019. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam egy párral és beleélveztem a srác csajába. Az meg magához fordította a lányt és szó szerint kiszívta belőle és lenyelte. Nagyon jó volt látni és szívesen csinálnám még egyszer.

25F

2019. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 mmm izgató lehetett! :)
2019. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Elolvastam a 13 ast es fel is altam:)
2019. jan. 12. 18:58
 16/17 anonim ***** válasza:

Nyaltam már ki punciból a saját és a barátom spermáját is. Most, hogy így visszagondoltam rá, már merevedek ott alul. Jó lenne megismételni.

60+F/bi

2019. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat rendszeresen kinyaltam a barátnőmből, vagy utána a számra ült és kifolyt belőle, de amikor hármasban csináltuk a másik srácét is kinyaltam belőle,igaz aztán le is szoptam a fiút.
2019. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!