Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, ki szokott csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ki szokott csak szexhaverságba lépni? 18/F, Bp

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Most erre milyen válaszokat vársz? Neveket írjunk, hogy kikről tudjuk, hgy szoktak? Ha meg azt írjuk, hogy "én", "én", azzal mire mész? Én nem ismerkedem itt senkivel.
2019. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
60as férfi vagyok és van egy 20 éves fiú sexhaverom. Jól elvagyunk heti 1-2 alkalom
2019. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Én csak szexhaverságba megyek bele amúgy is, mert érzelmi vonzalmat sose alakítanék ki pasival.

25F Bp

2019. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Mivel komoly kapcsolatot senki nem akar, így próbálkoztam szexhaversággal. Volt is egy jó kapcsolatom,egy 28 évessel, de költözés miatt vége lett.

Azóta nem tudok ismerkedni, mert valahogy nem mernek az emberek találkozni, csak írogatnak.Pedig aktív vagyok, férfias ,mégsem. Szándék megvan,de megvalósítani...Pedig nem volna rossz megint :)

49 F/a

2019. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 19f
2019. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a szomszédaimmal,haverok,nem is egy..kb 7-8 haverral volt lightos sex,maszti szopi..heterok..de ha nincs más,jobb ,mint a saját kezunk..
2019. jan. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a fő cél. Kevesen nyitottak ilyesmire 18
2019. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat vegulis en. Habar en inkabb szoposhaversagokat gyujtok :D

De keves pasi eri be a szammal

2019. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!