Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen lehet a pisi és puki szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet a pisi és puki szex?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat már egy ideje, nem csak nővel, de férfival is. Persze én lennék az aki pisil és pukizik :) 23/F

Nagyon izgalmasnak találom és rengeteg ilyen videót nézek. Van már valakinek ebben tapasztalata, vagy bármi amit elötte tudnom kellene? Mekkora esély van arra, hogy találok ilyenhez partnert például Budapesten? Előre is köszönöm a válaszokat :)


2018. dec. 23. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hú... Annyira begerjedtem, hogy megyek enni.
2018. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem is izgat
2018. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Undoritó a puki. De engem az valamilyen oknál fogva izgat, ha egy pasit pisilni látok. :)
2018. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pisi szex az izgató 20/F
2018. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gusztustalan,csesznye dolgok ezek.
2018. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vártok pár percig kínosan, amíg sikerül ellazulnod annyira, hogy pisilni tudj. Aztán jön a sugár, amit vagy blokkol a hölgy az arcával/testével vagy kinyitja a száját, és az töltődik. Ami aztán vagy kicsordul egy idő után vagy lenyeli.

Ha ez a dolog felizgat, akkor jól esik, ha nem, akkor úgy vagy vele, hogy oké, ezt is kipróbáltuk.


Másik variáció, benne vagy a lányban, pár perc erölködés után sikerül bele pisilned. És jó sokat beenged, de egy idő után egy kicsit feszül.

Hasonló élmény, mint a másikkal vagy tetszik, vagy oké ezt kipróbáltad.

Ennél a manővernél, arra kell figyelni, hogy amint kihúzod, ki is jön szinte az egész.

2018. dec. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindíg is vonzott ez a dolog. Kipróbálnám milyen ha egy férfi lepisil, vagy a számba pukizik. 34/f
2018. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én számba bele pisilhetsz ;) 28/f/bi passzív
2018. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szaros hugyos
2018. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!