Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek? Vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Vélemény?

Figyelt kérdés
21/F, kb 180cm magas, 85-90kg. Nem tudom mi van velem, csajokkal voltam eddig, de beindulok a "meleg" gay poróra is, néha sikosítóval megújazom magam és jól esik, jó nagyokat élvezek. Nem tudom biszexnek kell valljam magam? Férfivel még nem voltam, se úgy, hogy 2férfi.1nőre. Se nem csókolóztam, se nem fogtam meg férfiaknak. Amikor medencére megyünk zavarba vagyok, titokban a mindennapokban is meg-meg nézek egy férfit ugyam úgy mint egy nőt. Vélemény?

2018. dec. 9. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Élénk a fantáziád, ahogy sokaknak :P.

De ki is élnéd? Szexelnél fiúkkal?

2018. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egyszer ki is próbálnám, de borzasztó nagy titokban :) xD :')
2018. dec. 9. 22:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha szívesen kipróbálnád, akkor van benned biszex hajlam.
2018. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor egyenlőre leginkább csak kíváncsi vagy :P.

Na és mit próbálnál ki legszívesebben? :P

2018. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Komplett dugást, leszopást, ő engem-én őtet több pózban.
2018. dec. 9. 22:41
 6/13 anonim ***** válasza:
És ha választani kéne, hogy csak dugsz, vagy csak téged dugnak, melyik érdekelne jobban? :P
2018. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudnék választani, mindkettőt egyszerre. Lehet első alkalommal, de nem tudom van e megfelelő pasi akivel kitudnám próbálni. Van egy haverom aki mondta h biszex de egy jó ideje már nem beszéltünk.
2018. dec. 9. 22:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Mármintha lenne egy srác, aki csak az egyiket, egy másik srác meg csak a másik felállásban szeretné?
2018. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy olyan sráccal aki meg is dugna, valamint akit én is megdughatnék.
2018. dec. 9. 22:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor egy uni sráccal.
2018. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!