Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért könnyebb egy akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb egy akár aktív, akár passzív pasit össze szedni mint egy csajt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekünk nem kell a körités. Mind 2en dugni akaruk és kész,a csajok is de nekik kell az "estimese" ki tudja miért?
2018. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert mind erkölcstelen senki....

Mindegy kivel csak dughassanak...

Nem véletlen , hogy még most is a homoszexuálisok teszik ki a hiv fertőzöttek 70-80%-át.

És ez nem előitélet, hanem hivatalos têny....

2018. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.

A heteró férfiak is ezt csinálnák, csak a nők nem vevők rá :D


---


Kérdező, az első jól leírta. Nem kell a szarakodás, szexelni akarunk. Partnerkereső oldalon beállítod a keresőben kb. a kort, aktív/uni/passzív, várost ahol keresnél és kidob sok találatot, aztán írsz nekik. Képet cseréltek és ha ott tetszetek egymásnak (aminek az esélye elég nagy), akkor ezt megmondjátok egymásnak és találkozhattok max 1-2 napon belül szexre.

2018. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azt szeretem a nőkben, hogy nem csak azt akarják, még ha nem is járunk. Én mindig is jobban kijöttem a nőkkel, a legjobb barátom is az, meg a legtöbb ismerősöm is nő.

A saját nememmel viszont annyira nem tudok szót érteni :D Mikor megy ez a "látod azt a csajt? Jól megb*ám" szöveg, akkor is csak nézek, hogy mi a fütykös baja van :D

Nekem is vannak szaftos gondolataim egy nő láttán, de ezt nem kell mások tudtára adni, főleg egy nő számára, főleg nem ilyen primitíven.


A kérdésre válaszolva: Azért, mert nem értitek meg a nőket, nem tudtok velük rendesen kommunikálni és a legtöbb esetben csak tárgyként kezelitek őket. Ennyi :D

2018. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem könyebb, nekem szerencsére van önbizalmam és oda merek menni megszólitani, persze van aki elkuld akkor megyek a kovetkezohoz , szerintem ugyan olyan össze szedni nőt vagy pasit.
2018. dec. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!