Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti hogyan talaltok azonos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan talaltok azonos nemű partnereket? 21L

Figyelt kérdés

Mindenki olyan k*a szerencsésnek tűnik itt gyakorin, ezzel fekszik le, meg amazzal, ennyi, meg amannyi kapcsolata volt... En meg evek ota epekedek, hogy egyutt lehessek szexualisan is vegre egy nővel és sehol semmi. Total kilatastalan... Hogyan csinaljatok?

Állítólag szép vagyok, volt aki azt mondta átlag feletti, mégsem találok magamnak partnert... Igaz, kb. senki nem is tudja rólam, de azert nehanyan megtudtak (lattak buliban csokolozni lannyal), biztosan ment a pletyka, de valahogy sehol semmi nincs kilátásban. Persze eroltetni, ragorcsolni sem szeretnék, de néha szét feszit a vágy...


2018. nov. 22. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Mobilrol voltam, ha szeretnék tudok helyesen fogalmazni/irni...
2018. nov. 22. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

vagyis akkor az itt lévő közönséget nem tiszteled meg a helyesírással?

majd itt a k*a sikeres gyakorisok mindjárt jelentkezni fognak nálad...

2018. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Voltak kisebb dolgok lanyokkal, de egyikük sem volt kifejezetten az esetem sajnos, vagy a korulmenyek nem tettek lehetove,hogy tobb legyen (hat igen, egyedul ittas allapotban, idegen varosban batorodok fel). Egyszer mar ott tartottam, hogy beadtam volna a derekanat egy lanynak de szerencsere idejeben kiderult, hogy egy utolso kigyo (konkretan feltekeny volt ram, játszott velem, kihasznalt). Sajnos meg mindig el tudná csavarni a fejem, de ezt nem szeretném, szerencsere az incidens ota nem is talalkoztam vele.


Lenyeg, hogy nem ertem miert nem megy ez nekem (pasikat csettintesre felszedek, ha akarok)...

2018. nov. 22. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

> Állítólag szép vagyok, volt aki azt mondta átlag feletti


Ismerkedj azokkal, akik szerint szép és átlag feletti vagy. Ja, hogy az a nagyi meg az amúgy abszolút nem tetsző Jóska Pista? Tough luck

2018. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is hasonló cipőben járok. Sehogy nem akar összejönni 😕😟
2018. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, írhatsz. hátha... ;)
2018. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hármas esetleg érdekelne?
2018. nov. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!