Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki kaphat fertőzést?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kaphat fertőzést?

Figyelt kérdés
Engem napok óta érdekel hogy ha óvszer nélkül vállalkozna 2 fiú anális sexre kinek lenne baja,ha esetleg mind a kettőnek akkor kinek lenne nagyobb??

#Cotton nélkül
2018. nov. 10. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Én most összejárok egy sráccal 3 hónapja heti szinten. Óvszer nélkül nyomjuk, én vagyok az aktív. Azért, mert szeretek közvetlenül a fenékbe élvezni, ő pedig szereti ha belé élveznek.


Még nem láttam, de tudtommal mindig kimossa a seggét aktus előtt, amit el is hiszek, mert még nem lett soha szaros a farkam. Beteg sem vagyok.


23/F

2018. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek lehet baja. Nem nagy az esélye, de ha nem megfelelő a higiénia, akkor benne van a pakliban. De inkább óvszerrel.
2018. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.


Ez mindenkinek saját felelőssége, hogy mit választ, nagyobb biztonságot vagy nagyobb élvezetet. Tisztában kell lenni magunkkal, a partnerrel, megéri-e, stb.


Én körül vagyok metélve és óvszerben szinte semmit nem érzek, sokszor fel sem áll a farkam rendesen, ha óvszert húzok

2018. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban neked lehet húgycsőgyulladásod, netán prosztatagyulladásod.
2018. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nem megfelelő higiéniától az aktív fél kaphat fertőzést. A passzív akkor, ha az aktívnak valamilyen szexuális úton terjedő betegsége van.
2018. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!