Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi nők, ti hogy találtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi nők, ti hogy találtatok párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Talán hülyén hangzik a kérdés, de el sem tudom képzelni, hogyan találhatnék szerelemre. Kizárólag csak egy nőt tudnék szeretni.
2018. okt. 30. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szeress egy nőt! Nem értem hol a probléma?!
2018. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Bi nő vagyok, és ugyanúgy találok párt magamnak, mint egy heteró, meleg, stb. Nem ilyen stílussal elsősorban.
2018. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most erre mit vársz? Akkor azt mondd.
2018. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretek egy nőt, de ő nem szeret engem mert nem bi. Meg akartam halni emiatt és akarnék is, de mindegy ez nem ide tartozik. Nem értem hogy ti hogyan ismerkedtek, miből tudjátok meg egymásról hogy bi vagytok? Igaz, én nem járok sehová, így nincs esélyem se.
2018. okt. 30. 19:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Nektek ez varázscsapásra megy, úgy tűnik. Úgy írtok róla, mintha ez lenne a legegyszerűbb dolog a világon. Jó nektek! Hát, ennyi. Örülök hogy ez nektek ilyen sima ügy.
2018. okt. 30. 19:29
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Talán azért nem találsz párt, mert teljesen normális válaszokra az a reakciód, hogy “minek ugatsz be”, meg hasonlók. Agresszív kismalac vagy, változtass ezen és egyből könnyebb dolgod lesz.

Azon, hogy valakit szeretsz, aki nem szeret viszont, mi nem tudunk segíteni. Két dolgot tehetsz: a) küzdesz érte, aztán vagy lesz valami vagy nem b) feladod és keresel mást.

De remélem élőben nem így viselkedsz.

2018. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyne lennék ideges, mikor itt mindenki csak provokálja a kérdezőket. És megkerülő, felesleges válaszokat írnak. Erre már nem tudok másként reagálni. Nem vagyok agresszív, de nekem sincsenek acélból az idegeim.
2018. okt. 31. 06:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mai világban szerintem nehéz nem csak a bi és melegeknek,de a heteróknak is párt találni.


Mindenhol nagyok az elvárások,aztán meg ha össze is jön a dolog vmi sosem stimmel.


ÉN évek óta próbálkoztam pasikkal,de egyszerűen kapcsolat egyikből sem lett.


Nőkkel nem randiztam, vhogy félek.

Viszont személyesen nem félek annyira mármint ha vkit személyesen ismerek és úgy alakulna ki az lenne a jó. De hiába találkozok sok nővel, némelyikről azt hiszem biszex. Biztos kiderül hogy nem, én néztem be a jelzéseit:D :D


Nehéz.


Heterókkal meg ne kezdj.


Sajnos nehéz kiszűrni ki biszex.


Rólam sem mondaná meg senki sem.


Néhány netes biszex barátom tud róla. Legjobb barátom is tudja. De ennyi. Senki más.


Neten ismerkedős a biztonságos,mármint ott betudod állítani a dolgokat és heterókkal biztos nem hoz össze a sors :D

2018. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Kedves Kérdező!

Hogyha jobban megnézem a kérdésedet, és az utána írt dolgaidat, Te magad provokálod a válaszolókat. Aztán, ha nem tetszik a válaszuk, akkor ideges leszel, mert provokálnak.

Szállj le a magas lóról, és próbálj meg más irányból közelíteni a dolgokhoz!

Az, hogy nem jársz sehová a munkahelyeden kívül, nem könnyíti meg a dolgodat. Nehéz az ismerkedés az otthonod falai között. Nem fog senki felkeresni, hogy ő egy biszex, leszbi nő, és szeretne veled megismerkedni. Mozdulj ki otthonról!

Az meg senkire nincs ráírva, hogy biszex, vagy meleg/leszbi. Beszélgetés, sok beszélgetés során derül csak ki, hogy kinek milyen a szexuális irányultsága.

Tudom, egyszerűbb otthon picsogni, hogy nem találsz magadnak biszex/leszbi szeretőt, és provokátornak nevezni azokat, akik megpróbálnak segíteni valamilyen formában, de senkinek nem megy házhoz a boldogság. Úgyhogy mozdulj ki otthonról, és ismerkedj emberekkel, nőkkel!

Mindezért lepontozhatsz, agresszív tahónak is nevezhetsz, nem érdekel. A saját életedet jogod van elb*szni, és jó úton jársz hozzá.

Egy biszex férfi.

2018. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!