Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek fog ez még változni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog ez még változni?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves koromig fiúkhoz vonzódtam (vagyis volt mikor tetszett egy lány de az csak pár hónapig tartott), sőt mindig megtetszett valaki (mámint fiú). De 17 éves koromtól kezdve nagyot fordult velem a világ mert csak lányok tetszenek/indítanak be. Már lassan 19 leszek de ez még mindig így van. Szerintetek ez fog még változni vagy így maradok végleg?

2018. okt. 16. 18:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem kiírni, hogy lány vagyok.
2018. okt. 16. 18:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy!Fogadd el magad így ahogy vagy.
2018. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném. :D egy leszbikusnak soha életében nem tetszettek a fiúk. Nekem viszont igen. Csak az utóbbi majdnem 2 éve nem.
2018. okt. 16. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha ott bujkál benned a biszexualitás, akkor bizony esélyes hogy biszex vagy. Konkrétan ez akkor fog megerősödni, vagy halványulni ha kipróbálod lánnyal (is).


Aztán tud igazából dönteni, vagy eldől magától, hogy bi vagy heteró vagy. De ezek a dolgok csakis tapasztalatszerzés útján dől el, nem fantáziálással.

2018. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Leszbikusnak nem mondanálak. Inkább olyan biszexnek, akit jobban vonz a saját neme, mint az ellenkező. Ez változhat. A biszexek jelentős része váltakozva vonzódik a saját, illetve az ellenkező nemhez. ez nincs időhöz kötve. Nem lehet meghatározni, hogy pl. egy évig csak a fiúkhoz vonzódom, egy évig meg a lányokhoz. Ez leginkább egyénfüggő. Még fiatal vagy, sok minden változhat benned, körülötted. Így az is, hogy éppen melyik nemhez vonzódsz jobban.
2018. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számít ez? Legyél azzal és úgy, ahogy neked jó.
2018. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!