Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen lehet egy másik nővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet egy másik nővel?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam nővel,de izgat a dolog. Másképp ér hozzád egy másik nő mint egy férfi. Mesélj kérlek.
2018. okt. 14. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld ki, nehéz lenne elmesélni :)
2018. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Mindene puhabb es gyengedebb. A csokjatol elkezdve a kezein at, az erintese az illata a hangja.... minden,de tenyleg minden jobb novel. Ahogyan nyal, ahogyan ujjaz, meg az is ezerszer erzekibb es jobban eso, mintha egy ferfi csinalja. Ha jot akarsz magadnak probald ki!

N

2018. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt aláírom, hogy az ujjazás érzékibb nővel, de a többi dologban nem ezt tapasztaltam. Nekem messze nem volt olyan kielégítő a szex, mint pasival.

Az meg, hogy milyen az illata, érintése, nem tök mindegy? Biszexnél ez nem szempont, nekünk a férfiasság és nőiesség is bejön.

2018. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Isteni, finom, puha, ha kell szenvedélyes, ha kell durva, ha kell ultra gyengéd, de mindenképp érzéki.....Jaj már alig várom, hogy jöjjöm a barátnőm!!! :D

Nem szúr a borosta, maximum a kis pelyhek csiklandoznak csókolózás közben.

2018. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos én se voltam még lànnyal, de szívesen kipróbàlnàm! :) 20/L
2018. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!