Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Legjobb barátnők közt gáz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnők közt gáz a nyak puszilgatása? Vagy ez már jóval több mint barátság?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy PL az utcán látjátok,hogy két csaj egymás nyakát csókólgatja.Egyből azt hiszitek,hogy ők együtt vannak?

2018. okt. 6. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Yepp. Yepp. Yepp!
2018. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt a hasznos valaszt!
2018. okt. 6. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt. Egyertelmű. Bi lány.
2018. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz a nyak puszilgatása. az egyértelmű, hogy ha egymás nyakát puszilgatják, akkor együtt vannak, túl a barátságon.
2018. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy azt. Annak a nyakát csókolgatom akivel szexelni akarok, havernál ez nem fér bele.
2018. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy picit azert tobb mint haver,mindegy
2018. okt. 7. 10:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor átfogalmazom: a legjobb barátnőnél sem férne bele. Csak annál akivel minimum szeretők vagyunk.
2018. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Hullabiztos, hogy több.

Habár én férfi vagyok, de nekem (is) meggyőződésem, hogy baráti viszonynál maximum a csaj arcához lehet az ember szájának köze, a nyak erre pedig szigorúan intim terület. Viszont szerintem nyilvánosan ez már kicsit túlzás. Nevezzetek konzervatívnak, de így mások előtt szerintem a száj még oké, de a nyak már nem.

2018. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértünk utolsó. a nyak nálam más jócskán erogén zóna. éppen úgy nem csókolgatom nyilvánosan, ahogy a barátnőm mellét sem.
2018. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vonok le fölösleges következtetéseket! Nincsenek előitéleteim! És ha nem nyilvános fitogtatás, akkor olyan édesnek tartom, mint amikor egy fiú, és egy lány szeretgeti egymást! De ha nem szükségszerűen heccelni akarnak vele, azt nem szeretem. F
2018. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!