Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Igaz az, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Igaz az, hogy szex közben egyes pillanatok sokkal jobbak, mint maga az, amikor elélveztek? Magyarul nem maga az orgazmus a legjobb érzés, hanem már korábban az aktus során bármikor?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam.

2018. szept. 30. 02:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokszor előfordul ilyesmi.

Nem tudok mindenkinek a nevében beszélni, de számomra emlékezetesebb és néha kielégítőbb egy szoros ölelés szex közben, vagy egy lágy puszi, egy őszinte és váratlan nyögés, hosszas szemkontaktus stb... Amolyan lelki kielégülés.

2018. szept. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van igen. Hosszan tartó, orgazmushoz közeli állapot elélvezés nélkül.
2018. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában az orgazmushoz vezető út a “lényeg” :D
2018. szept. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom kényeztetni a nőket,nagyon sokszor azt se bánom,ha én nem megyek el.Nincs jobb,mint amikor egy hosszú előjátékkal "csúcsra járatod",többször az utolsó pillanatban visszakozva,hogy aztán a végén hatalmas élvezést okozz.Szeretem ezt a játékot,én már úgyis rengetegszer elmentem életemben,szóval szeretek adni.
2018. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :)
2018. szept. 30. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, mikor a makkom elöször csuszik le a torkán a lánynak
2018. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy puszi egy érzékeny pontra, egy érzelmes ölelés, egy hirtelen tövig bekapás és hasonlók...
2018. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!