Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan harmadik hónapja vagyok egy munkahelyen ahol a kolléganőm igen elvarázsolt.

Azóta többször álmodtam vele és arról hogy tök jól elbeszélgettünk.


Azt érzem hogy talán több is lehetne közöttünk.


De van amikor azt érzem hogy a nővéremként szeretem több mint egy hete írtam is neki hogy pár nappal előbb komolyan mondtam azt hogy a nővéremként szeretem.


De ugyan akkor már egy hete nem láttam és csak rá tudok gondolni hogy milyen jó lesz megint látni.


Szinte ugyan azokat a dolgokat szereti mint én,de nem merek túlságosan nyomulni.

Meg a jósom azt mondta hogy csak barátok leszünk nem többek.


Igazából a pasik bejönnek neki mivel előttem megszólalt hogy hú de jó pasi.


Valahogy jó lenne közelebb kerülni hozzá.

De ő magától nem érdeklődik irántam és magától nem is ír rám sajnos.


2018. szept. 29. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Menj, ismerkedj melegbárba, hagyd békén a heterókat.
2018. szept. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb beszélgettek, amikor egy jó nő elmegy mellettetek, jegyezd meg hangosan, hogy milyen jó ez a nő. Biztos fog reagálni valamit, amiből leszűrheted, hogy ő hogy viszonyul hozzá. Azt elfelejtettem, hogy a hangodon érződjön, hogy akár le is feküdnél azzal a nővel, aki elment mellettetek.
2018. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A jósod azt nem mondta,hogy itt nem fogsz megerősitést kapni?
2018. okt. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést miért nem a jósodnek tetted fel ! Vagyis szerinte nem lesz közöttetek semmi ! Akkor tőlünk mit vársz ? Ha erősen nyomulsz, legfeljebb azt éred el, hogy barátként sem fog kezelni !
2018. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az már látszik hogy hälye is vagy, nem csak leszbikus!

Hogy lehet valaki ilyen hogy a 21. században elmegy egy jósnőhöz? De ettől még megérdemled a jótanácsot! :-)

Próbálj meg valahogy bizalmas közelségbe jutni vele.

Tudod, ahogy a csajok szokták ölelgetni csókolgatni egymást!

Ha valami volt/van, aminek nagyon örülnél, örültél, tégy őgy mintha most kaptad volna a jóhírt, és "ugorj a nyakába" csókolgasd össze-vissza! Próbálj szelfit csinálni ahol csücsörítetek egymásra, vagy valami olyat ami a helyzetetekben adott.

Vagy állj elé, és mond meg neki, hogy ne haragudj, de én nem tudom mi van velem, de Te engem szexuálisan izgatsz, vonzódom hozzád. Persze ha tudja hogy leszbikus vagy az más helyzet! írj bővebben, akár privátban is!

2018. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!