Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más biszexek is éreznek így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más biszexek is éreznek így?

Figyelt kérdés

Az összes biszex ismerősöm (nem mintha olyan sok lenne...) azt mondja, hogy jobban vonzódik az egyik nemhez mint a másikhoz vagy fele-fele arányban vonzódik hozzájuk.

Nálam ez úgy működik, hogy van pasis és van csajos időszakom, és akkor csak az. Mintha csak heteró vagy csak leszbikus lennék.

Általános iskola 6. vagy 7.osztályában kezdtem el szerelmet érezni, akkor még csak fiúk iránt. Aztán a középiskola közepétől huszonéves korom elejéig csak a nők vonzottak. Most meg megint pasis időszakomban vagyok. Érdekes, mert amíg csak a nők tetszettek addig undorodtam a férfiaktól, a férfiak érintésétől, a dumájuktól, a tipikus pasis dolgoktól. Csak a finom puha bőr izgatott fel, a hosszú haj, az édes illat, a hajcsavargatás, a szexi ruhák, a nőies idomok. Most viszont a férfiak iránt érzem ugyanezt a szenvedélyes vonzódást! Felizgat a széles váll, az izmos karok, a férfias illat, az erő, a védelmező ösztön ami bennük van a nők iránt... :)

Csak olyan fura, hogy más biszexek nem így éreznek, hanem mindkét nemhez ugyanúgy vonzódnak egyszerre, én viszont korszakokat élek meg. Most "heteró korszakban" vagyok, pár évig "leszbikus korszakban" voltam, azelőtt meg ugyancsak heteró korszakot éltem....


2018. szept. 27. 23:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem is így van. Egyszer csak a pasik egyszer meg a lányok. Anyi különbséggel hogy nálam ez havonta változó.
2018. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez kicsit bonyolultabb. Nekem is vannak ilyen időszakaim, de ez igazából csak azt befolyásolja, hogy kiket nézek meg az utcán, vagy kikkel flörtölök, nem pedig azt, hogy kibe szeretek bele úgy igazán. Volt, hogy azon gondolkodtam, hogy mégis hetero vagyok, aztán hirtelen nagyon beleszerettem egy lányba, de fordítva is, a mostani kapcsolatom a pasimmal pont egy olyan időszakban volt, amikor egy ideje csak lányokkal ismerkedtem.


21N

2018. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*pont egy olyan időszakban INDULT (nem "volt", még mindig együtt vagyunk :D)
2018. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is így van. Csak tartok tőle, hogy ha megint jön a csajos időszakom és van egy párom aki férfi akkor mi lesz. :( (jaj és én csak fiúkba tudok szerelmes lenni.)

Van ebben van valami tapasztalatod?

2018. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Èn mindkèt nembe szerelmes tudok lenni.
2018. okt. 11. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!