Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi ez szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok és úgy érzem biszexuális. Régebben is úgy éreztem ez az érzés elmúlt 1 év múlva mert azt hittem hogy hülyeség,de mostanában megint visszajött ez a hit. Inkább a fiúk iránt vonzódom,de lánnyal is eltudnám képzelni magam. De lánnyal inkább szexuálisan lennék.Nagyon sokszor képzelem magam el lánnyal..de nem tudom biztosan hogy ez arra utal e hogy én már Biszexuális vagyok. Járnék mindkétt féllel de csak fiúba tudok inkább beleszeretni,lányba nem,inkább lány testbe tudnék beleszeretni..

Ha igy erthető,akkor tudja valaki hogy ez mar arra utal??

Bocs,ha nem ertheto de eleg furan tudtam leiirni..

Koszonom a valaszokat!



#biszexualitás #ezvagyok
2018. szept. 22. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi másra utalna? Leírtad milyen biszexnek lenni! Üdv! :)
2018. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Üdv a klubban! Biszex vagy, nem kell túlragozni.
2018. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

addig még csak fantáziálsz róla, simán csak a fantáziád húzza.. még nem csinálod, addig nem vagy bisex. engem is húz a kólbász, de a lányokat szeretem..

legalább nem vagy prűd ;)

2018. szept. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam mar lannyal is es fiuval is...a fiu baratom volt a lany pedig csak "egymasra mozdultunk"
2018. szept. 23. 11:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!