Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a meleg barátom is arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a meleg barátom is arra biztat, hogy ne járjak biszex férfival, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
A pasim bevallotta hogy biszex. Mivel nem jártam ilyen emberekkel a legjobb meleg barátomat kérdeztem meg erről. Szerinte a biszex pasik hűtlenek mindre rájön hogy pasival akar lenni, közben otthon van a feleség, gyerekek. Meg azt mondta nem is gondolnám mennyi ilyenről tud. Meg, mivel kapcsolatban vannak de rájuk jön a b...... így mondta a védekezésre sem ügyelnek, minden bokorban, budiban sz..nak. Ő azt mondta, hogy sohasem járna biszexel, mert azok nem tudnak kapcsolatban élni, a többi meleg ismerőse sem. Csak szexre jók azt mondta. Nekem sem tanácsolja mert átfog vágni, és ezt nem érdemlem meg ezt mondta. Elbizonytalanított valahogy tényleg azt érzem, hogy neki aki meleg életet él, sokkal több tapasztalata van erről, és ő tényleg egy jó szándékú ember. Olyan mintha a testvérem lenne. Valóban ilyen a többség?
2018. szept. 17. 18:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Igaza van
2018. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne hallgass rá
2018. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Ez mekkora marhaság..

Ez is csak előitélet

Mintha minden embert ismerne ez a barátod úgy nyilatkozik

Vannak a világon jó és hűséges emberek is!

Utálom ha valaki általánosít..

2018. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

Oké.. Biszexként, ez már lassan fájt.

Tudtam hogy negatív sztereotípiája van a biszex embereknek, de hogy ennyire...

Nagyon jó meleg barátod van. Kappa

Számára ismeretlen emberekről és egy egész közösségről ilyen dolgokat ÁLLÍTANI és terjeszteni, nem szép dolog ám.


Az embereket nem lehet bekategorizálni és ilyen mértékben általánosítani. Mindenki egy külön egyén, mindenki más személyiséggel rendelkezik. Úgy mint bárki más, szexualitástól, nemtől, kortól függetlenül.

Tény hogy vannak biszexuális emberek akik hűtlenek, de egyáltalán nem ez a réteg dominál, sőt... Egyébként mintha ez nem lenne jelen mindenhol máshol...


Érdemesebb lenne magát az embert megismerned mielőtt bármit feltételezel róla. Inkább örülj annak hogy megbízott benned annyira és hajlandó volt elmondani neked ilyesmit. Vagy inkább hanyagold a kapcsolatot vele ha egy negatív sztereotípia egyből megingatta a bizalmadad.


Hidd el, itt nem a pasid szexualitása veszélyezteti a kapcsolatot.

2018. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tényleg jó barát, mindenben segít. Nem tudom miért valahogy adok is a véleményére, mert több ilyen embert ismert mint én. Lehet, hogy róla is tud valamit csak nem mondja? De akkor aki eléggé biszex azzal általában miért nem kezdenek a melegek kapcsolat terén? Ha hűségesek tudnak lenni? Mert a barátom pasija is ezt mondta, hogy sok meleg nem állna le velük. És azt is mondták, hogy kérdezzek meg erről más melegeket is. Senki nincs róluk jó véleménnyel. Tényleg nem bántásból írom. De nem akarok belevágni aztán hirtelen azzal szembesülni, hogy s...ni akar. Mert a barátom szerint előbb-utóbb mindegyikbe belejön, egy darabig lenyugodnak utána f...ra vágynak.
2018. szept. 17. 20:35
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
es nalad az nem jatszik, h harmasba legyetek? es akkor a pasid is kap fiukat, meg ha neked bejon a 3mas, te is el elvezed. amugy en biszexkent irom, h igenis van realitasa annak, h megkivanja a sajat nemet is, de, ha a nokhoz vonzodik jobban akkor semmi baj sincs. ha a fiukhoz akkor meg csak a szemelyiegen mulik.
2018. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
A biszexualitás nem egyenlő a gerinctelenséggel! Az, hogy valaki megcsalja-e a párját, vagy nem, az nem szexualitás függő. Lehet, lót akar neked a meleg barátod, de a helyedben a pasiddal beszélném meg, hogy mire vágyik, mit várhatsz tőle. Egy általánosságban kimondott ítéletre hagyatkozni, több, mint bűn.
2018. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hol játszana már? Tényleg nem akarok bántani senkit, de a hányinger kapna el, ha a pasim egy másik pasit sz..na, vagy d..ná előttem egy pasi.Akkor döntse már el az ilyen, hogy meleg vagy nem. Bár ezt az egész biszex dolgot sem értem, mert a barátom meleg, és fiúkhoz vonzódik, fiúkba szerelmes. A biszexek meg a fene sem tudja, hogy mikhez vonzódnak, de rájuk jön az,hogy férfiakkal legyenek. Lehet egyik percben arra vágyik, hogy nővel legyen, utána meg arra hogy seggbe csinálják. Mert legtöbben arra vágynak. Sajnálom de tényleg nem értem, nekem ez egy érthetetlen dolog.
2018. szept. 18. 13:43
 9/23 anonim ***** válasza:
35%

Építsd le ezt a kedves "barátot", a pasiddal meg éreztesd, hogy szereted és mellette állsz. Amúgy tuti azért akar szétválasztani buzuska mert pályázik a pasidra. Ne hallgass rá,a biszex pasik a legjobbak.

L

2018. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tutira nem mert barátja van, akit szeret, és akivel együtt laknak.
2018. szept. 18. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!