Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatom biztosra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosra hogy biszex a barátom?

Figyelt kérdés
Azért írom h biszex mert velem is tud szexelni. Van erre valami tipikus jel?

2018. szept. 10. 23:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Már vártam mikor forgatja ki vki... :)


Nem. Szó sincs ilyesmiről. De miután napi szinten nulla információ amit tőle megtudok, a nullát úgy kell érteni h semmi, de tényleg semmi, feltételezem h van valaki más akit beavat az életébe. Erőlködésnek semmi értelme, de nálam ez így nem megy.

2018. szept. 11. 11:20
 12/17 kovpet ***** válasza:
100%

Ezt írod: "Az zavar igazából h egy barátjával nagyon jóban vannak."


Ezt nem kell kiforgatni, ne is haragudj. Magáért beszél...


Vagy akkor tanulj meg fogalmazni és írd azt, hogy "az zavar, hogy velem nincs olyan jóban mint vele".


Azt mondjuk nem értem, hogy hogy jön ide a szexualitás.


Hacsak így nem:

"szerinte ha ő az aktív az nem számít melegnek"


Ha vagy amikor? :)

2018. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mert egyik követi a másikat. Miért most őszintén csak engem zavar hogy a barátom lelki társa egy másik srác??! Hasonló helyzetben másokat nem zavarna? És kiemelem nem az zavar h jóban vannak (milyen enyhe megfogalmazás). Csak azt kérdőjelezem meg h minek vagyok én? Én is szeretem a barátaimat, de csak a párom tudom olyan közel engedni. És igen, az állandó hazudozás is zavar


Nem értem miért ne kérdezhetnék vmit análkül h rögtön jönnének a kötekedők. Ha nem értesz vmi normálisan nem tudod megkérdezni?

2018. szept. 11. 13:11
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom, tényleg megkérdezhetnéd, de lehet nem kéne ezzel zaklatni őt; mert lehet próbálja elfelejteni épp h fiúkhoz is vonzódik, tehát lehet belső harcot vív, és esetleg lehet , hogy magának se akarja beismerni. Úgyhogy lehet, hogy emiatt őrlődik belül, lehet felzaklatná, ha túl gyorsan kérdezgetnéd. Ha veled van, akkor nem mindegY?:)
2018. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem és megint csak kinevetett.


Nem zaklatom vele, abszolúte felesleges. Nagyon bosszantó tud lenni néha...

2018. szept. 11. 17:50
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A 17:09-es válaszolónak menne elsősorban.

"Ha veled van, akkor nem mindegY?:)"

Te szeretnél egy olyan kapcsolatban élni, ahol a párod nem veled osztja meg a dolgait, ahol a párod egy másik emberhez sokkal közelebb áll, mint hozzád? Ahol a párod nem veled osztja meg az életével és a napjaival kapcsolatos dolgokat? Ahol a párod nagy valószínűséggel lefekszik ezzel a barátjával? (Ez a nem meleg ha csak aktív dolog eléggé erre utal...)

2018. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó...ez lenne a probléma
2018. szept. 12. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!