Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak szerintem van ez így? 18l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem van ez így? 18l

Figyelt kérdés
Mostanában sok olyan kérdést olvasok itt, hogy szerintetek nem undorító-e a farok, punci stb... Csak szerintem csodálatos minden nemi szerv? Ha ápolt és tiszta és egészséges szerintem nem nagyon lehet baj.
2018. szept. 10. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Ki mond ilyen butaságot? O.o

19L

2018. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek veled!:)
2018. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem igazad van. Nekem mondták már a farkamra hogy gyönyörű úgyhogy ha kiírják se veszem magamra.
2018. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Persze, szerintem is teljesen rendben van mindkét nemiszerv:)

Alapvetően akkor jó, ha büszkék vagyunk a testünkre és szeretjük is azt.. meglátszik a testbeszéden is. És ami azt illeti sokkal vonzóbb egy nő amikor látni rajta hogy elfogadja önmagát és van önbizalma:)

27ffi

2018. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sokak elégedetlenek vagy a saját testükkel, vagy pedig valamilyen kellemetlen élmény hatására undorodnak az ellenkező nemnek a lába közétől.

Egy bizonyos mértékig én is taszítónak találom a nők micsodáját, mert élőben sokszor egyáltalán nem olyan eszményi, ha a körülmények úgy alakítják. Lehet furcsán elszíneződve, kipattogva a borotválástól, büdös az izzadtságtól, meg úgy általában is, mivel tele van baktériumokkal, stb.

2018. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Hát én pasi vagyok, így csak a punciról tudok nyilatkozni: Nem, nem csodálatos mind. Nekem nem mindegyik tetszik. De a széptől teljesen elgyengülök ^_^

Szerencsésnek mondhatom magam, mert a lányok az enyémre eddig azt mondták, h kimondottan szép

2018. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben vonz a látványuk!
2018. szept. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Egy szép pénisz, vagy szép punci indít be jobban?
2018. szept. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy milyen egy női nemiszerv csak az a fontos hogy ápolt és tiszta legyen úgyanúgy mint az én szerszámom.

Kedves #5 szex elött az emberek 80%-a tusol vagy fürdik a dugás elött hogy a szag ne kavarjon be.Azok a nők akiķkel eddig voltam mindíg fürödtünk elötte.

2018. szept. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindketto beindir 8as
2018. szept. 11. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!