Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív vagy passzív, adni vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív vagy passzív, adni vagy kapni? Ki melyik szerepet részesíti előnyben?

Figyelt kérdés

Tudom, úgy a normális, ha mindkettő... De sok kérdésnél, válasznál látom, hogy vannak, akik az egyik szerepet jobban élvezik.

Bevallom, én nagyon szeretem, ha kapok, ha azt látom, hogy a másik "fölöttem" van. Talán önzőség, talán nem voltam még sosem annyira szerelmes, hogy abban találjam meg az örömet, hogy a másiknak adok.

Elsősorban lány-lány felállásban érdekelnek a válaszok.

33N, bi


2018. szept. 5. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Sajnálom de fiú vagyok, remélem nem gond hogy válaszolok.

Bár még pasival sose voltam, de szeretném azt érezni amit egy lány. (anál az kizárt)

2018. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Adni jobban szeretek! Kapni sem egy utolsó, de ahogyan látom ahogy élvezi és elélvez ahogyan nyalom, az leírhatatlan!
2018. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, az lemaradt. :)
2018. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jo erzes adni meg kapni is szeretek. 23l
2018. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero vagyok és szeretek adni de kapni is nyilván:)

A baratnommel minden vágyunk, hogy közösen kényeztethessünk egy lányt, és hogy a lányos érdeklődését is kiélhesse végre..

2018. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!