Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van ez, szinte rendszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, szinte rendszeresen?

Figyelt kérdés
Budapesti,férfias,biszex ember vagyok és általában a nálam fiatalabb biszex vagy nős férfiakkal jöttem ki jól, egyikukkel öt évig volt diszkrét barátságom. Szeretnék megint ilyet, de december óta egyszerűen képtelen vagyok még egy személyes találkozást is összehozni.Ismerkedem, levelezunk, képcsere, stb...minden ok, beszélunk telefonon is,nem keveset..Aztán kopp, mikor a találkozásra kerulne a sor. Sőt emailfiókot is törölnek, na ezt végképp nem értem. Ennyire nincsenek magukkal tisztában ? Vagy félnek a lebukástól? Szóval akkor hol ismerkedjem fiatal biszex,értelmes férfiakkal,mert munkahelyen nem akarok. Netes társkeresés? Hát....
2018. szept. 2. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magnum szaunában nekem összejött, bár a fiú nem biszex hanem meleg volt
2018. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Életemben nem voltam sem szaunában, sem furdőben...Az nem az én világom...:) Nem is tervezem!
2018. szept. 2. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
28 vagyok de a nyáron ugyanezt tapasztaltam. Tali előtt elvesztek...
2018. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor csak a szájkarate megy ezerrel, utána pedig sunyítanak haza feleségecske szoknyája mögé....
2018. szept. 4. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!