Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most biszex lennék? Nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most biszex lennék? Nem tudok majd leélni egy életet, hogy nem akarnám kipróbálni saját nemmel?

Figyelt kérdés
Legyetek megértőek nagyon össze vagyok zavarodva, kezdem az elejétől amikor elkezdett érdeklődni a szexualitás csak a nők érdekeltek fantázia útján is egyszer mégis bevillant kb. 15 éves lehettem milyen lenne fiuval és ki vertem rá majd az éveken át volt rá pár alkalom de csak "egy irányba fantáziálgattam", de ismerkedésnél csakis a nők érdekelnek többször voltam szerelmes lányba. Volt szexuális kapcsolatom csak annyi volt, hogy 2x leszoptak 2 külön lány ( pechem volt mind2-nek megvolt akkor mind1), tehát akárhová mentem bulizni állandóan lányokat keresek csajozok, nem is gondolok esetlegesen fiura, sőt egyenesen taszít a gondolat, imádok smárolni lányokkal csodálatosnak tartom őket ha női sportot nézek ott is ámulva bámulom őket imádom a nőket, ha férfi testet látok vagy magát egy férfit nem nézek rá szexuálisan, csak összehasonlítom magammal ki edzettebb-e nálam stb. rivális látok benne, másik részről meg arcra nem tudom eldönteni ki jó képü ki teljesen irreleváns ez nekem, úgyhogy úgy voltam vele, hogy volt néhány fantázia alkalom fiu val de full heteronak tartottam magam. Addig amíg néhány álmomban visszatért ez a fantázia és el is mentem, és nagyon megijiedtem, hogy miért csinálja az agyam ezt. Most akkor bi lennék ? Nagyon taszítana ha valaha tényleg összefeküdnék egy fiuval. 20/f
2018. aug. 21. 17:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Inkább a bizarsága izgatott a dolognak, és érzelmileg elképzelni se tudom egy fiuval, sok barátom van és soha nem kaptam magam azon, hogy máshogy néznék e rájuk. Ui.:Álmomban többször volt mondjuk olyan is, hogy szerelmes vagyok egy lányba és felkelek tök rossz, hogy az a lány nincs, depi is van utána egy kis ideig. Szóval ezért vagyok összezavarodva.
2018. aug. 21. 19:09
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha taszít a gondolata annak hogy fiúval feküdj le vagy bárminemű szexuális dolog legyen akkor nem vagy bi.

Az álmoknak pedig nincs sok jelentősége ebben az esetben. Szexuális álom azért mész el, nem azért mert fiúval.

2018. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!