Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan kezdeméyezzek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeméyezzek?

Figyelt kérdés

Második hónapja van egy új munkahelyem.Tetszik az egyik kolléga,de igazából nem tudom őneki van-e valakije vagy milyen beállítottságú.


Már a céges buli előtt utánam jött az emeletre ahol voltam az arcom lefröcskölte vízzel.


A buli (ami nekem nem túl jól sikerült.) óta szemez velem és mindig azon az emeleten jelenik meg ahol vagyok.

Múltkor azt mondta viccből hogy vigyek neki sört.

Én meg délután mondtam neki hogy azért egyszer megejthetnénk azt a sörözést és azt válaszolta hogy oké.

Pár napja kerékpárral jött velem szembe az utcán és mosolygott mikor meglátott.


Mindketten nők vagyunk.


2018. aug. 19. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg.. híved el sörözni? :D kicsit bepiáltok (tényleg csak kicsit) aztán oldódnak a gátlások, könnyebben kiderülhet mit is akar vagy mit nem..


Sok sikert ;)


24F

2018. aug. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Maximum csak ő piál be én úgy néz ki anti alkoholista lettem
2018. aug. 19. 18:25
 3/7 A kérdező kommentje:

Van egy jósnő ismerősöm és őt megkérdeztem hogy mi lesz velem meg a kolléganőmmel

Ezt mondta"Látom kedvelitek egymást de nem fog nyitni felém más irányba"

2018. aug. 28. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fog feléd nyitni, mert ilyen sarlatánoknak hiszel..
2018. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok neki hinni,de sajnos az összes nővel való próbálkozásom eddig kudarcot vallott
2018. aug. 29. 05:21
 6/7 A kérdező kommentje:

Elhívtam hogy jöjjön velem pizzázni,de azt mondta hogy nem jön mert valami mást csinál.


Nem értem a munkába egy fél mosolyt sem kapok tőle a munkahelyen kívül meg úgy mosolyog rám, mint senki más

2018. aug. 30. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mikor tud veled kajálni vagy kávézni egyet. Ha van rá mód inkább munkahelyem kívül kérdezd mert úgy néz ki, hogy valamiért nem szeretne a munkahelyen kiderul e hogy bármit is erez.
2018. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!