Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit csináltok ha ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ha ilyen érzelmi válságban vagytok?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és a kérdésem biszexekhez szól. Mindig is jobban vonzódtam a nőkhöz, mint a férfiakhoz. De aztán elnyomtam magamban tinikoromban, nem akartam meleg lenni. De az utóbbi években nem érdekelnek a férfiak, ezért regisztráltam leszbikus társkeresőre megismertem valakit, személyesen nem is találkoztunk, és újra felszínre jött ez bennem. Sőt rájöttem, hogy azt az érdeklődést nem is érzem férfiak iránt, amit egy nő iránt. Csak valamit érzek de az nem szerelem, meg szexelni tudok velük, meg elvagyok de azaz érzés nem jön felszínre bennem, ami egy nő iránt. Ez lehet azért van mert még nem szexeltem nővel? Nem vagyok az alkalmi kapcsolatok híve de néha azt érzem, hogy nővel talán menne. De kapcsolatot nem akarnék vállalni velük, meg ezt is olyan betegnek érzem, hogy ilyen érzéseim vannak, hogy lehet találkozni is félnék nővel. Meg nehéz nővel ismerkedni, meg nem elfogadott, mindenhol elítélnének érte. Ti hogy tisztázzátok le az ilyesmit magatokban? Illetve hogy tudtok heteró pályán maradni? 34N
2018. aug. 17. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Keresnèk valami hobbit ami leköt és nem hagy időt arra hogy hülyeségeken rágódjak
2018. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 he84 ***** válasza:
89%
Nem beteg dolog, fogadd el magad. Akik pedig elítélnek emiatt, azokkal ne foglalkozz, semmi közük hozzá! Nem kell ahhoz szerelem, hogy tudd a szexuális beállítottságodat. Ahhoz bőven elég az, hogy feligulsz-e nőkre is, férfiakra is, vagy sem. Ez számít, hogy szexuálisan érdekelnek-e, vonzódsz-e hozzájuk.
2018. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a beteg dolog, ha nem fogadod el magad. Ha túl vagy az önelfogadáson, akkor nem fogod betegnek érezni sem a szerelmi, sem a szexuális kapcsolatodat egy másik nővel.
2018. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!