Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok ti mit gondoltok a leszbikusokról?

Figyelt kérdés

A leszbikus kategóriában sokszor megy a biszex gyűlölet...

Ti mit gondoltok róluk?


2018. aug. 16. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit,mit gondolnék?

Nekem is van leszbikus barátnőm

2018. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint a heterokról, biszexekről, melegekről. Vannak köztük normálisak, buták, okosak, hülyék, kedvesek, bunkók stb. Aki meg gyűlöl hát gyűlöljön. Nem is ismer szóval nincs oka gyűlölni. Valószínüleg olyantól én sem akarnék semmit, szóval nem fogok senkivel ezen vitatkozni. Egy leszbikus lányba pedig egy ideje szerelmes vagyok, szóval róla meg elég jó véleménnyel vagyok. :D
2018. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan tisztelettel vagyok irántuk, mint bármelyik másik ember iránt. Akár hetero, akkor bi, akár leszbikus.

Nem ez határozza meg, hogy ki milyen ember. És engem az érdekel, hogy mi van belül, nem az, hogy kihez vonzódik.

33bi

2018. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Bocsánat 5-ös!


Te még nem találkoztál itt a meleg rovatba utálatos , lekezelő meleg csajokkal?

Mert az amit leírtál mind szép és jó és valójában így kéne mindenkinek megközelíteni a tényállást, de én mikor csak barátkozni akartam egykalapalá vettek a perverz szórakozó kisfiúkkal.


F/42

2018. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!