Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek elfogadna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadna?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és megismerkedtem egy lánnyal.

Nem tudom, hogy van ez de szerintem vannak olyan lányok akik nem jönnének össze biszex pasival és ezért aggódom.

Megkérdeztem, h zavarná, hogy ha egy meleggel beszélgetnék és azt mondta, hogy ha tudná hogy vannak hajlamaim akkor igen.

Meg arról is h nekem még az is rosszul esne, hogy ha egy meleg jönne be neki,aztán ő erre azt írta: hogy neki se esne jól, hogy ha nekem fiú vagy lány. és mondta h ő 100% heteró, azt h én azt nem tudja.


Szerintem gyanakszik valamire. De ha elfogadná? Vagy azért ír ilyeneket, h kiderítsen valamit, azt ha tudja elküldjön.



2018. aug. 11. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem olyannal akarsz inkább összejönni, aki teljes mértékben elfogadna és szeretne?
2018. aug. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nincs ráírva az emberekre h szeretni fog és elfogad
2018. aug. 11. 03:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta h cuki lennék egy meleg fiúval. és én megkérdeztem h nem velem akarsz cukiba lenni, és ő azt mondta h eltudja fogadni ha nekem ilyen hajlamaim vannak, de ezt most nem tom h úgy érti h ha ilyen hajlamaim vannak akkor jó leszek "barátnőnek" vagy h igy is összejön velem
2018. aug. 11. 04:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerni kellene a csajt, hogy egyértelműen igent, vagy nemet lehessen mondani. A probláma ott kezdődik, hogy te is a megismerés rögös útjának az elején vagy. Sokat kell még beszélgetnetek, többek között a szexualításról, a másságról, egymás elfogadásáról, hogy biztosan tudd, hogy elfogadja-e a biszexualitásodat.
2018. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szavai alapján úgy tűnik, nem fogadna el. De ha azt tervezed hogy hűséges leszel, akkor nem is kell tudnia róla.
2018. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!