Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fethisiszták! Nők férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fethisiszták! Nők férfiak! Sokan vagyunk ilyen vágyakkal?

Figyelt kérdés

Normális válaszokra, tapasztalatcserékre gondolok.

Ez a kérdésem oka...



2018. júl. 5. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kevesebben mint szeretném, medical fetishhez nehéz partnert (nőt) találni

F

2018. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl van fétisem.
2018. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Felfujhatogyerek ***** válasza:
100%
Nekem meg Balloon latex inflation fetishem van és én is a partnerkereséssel kuszkodok. Lehetetlen találni partnert a fetishez.
2018. júl. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fat fetish valaki? 17/f
2018. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a fétishez kell párt találni, mert így a szex irányítja az életeteket, hanem találni valakit akit szeretsz és szeret, és! aki nagyon szereti a másikat! az mindent megtesz neki! de! ha csak olyanba tudsz beleszeretni, akit ez érdekel, akkor nem érdemelsz sem szeretetet, sem mást. Akkor direkt írd ki, hogy ilyennel szexelnék, de abból ritkán lesz szerelem. A házasságom során a szerelemből imádat lett, mert ahogy haladtam a korral egyre több dolog érdekelt, sokszor nagyon furcsa, durva dolgok is, és a férjemet is, de ellentétesen, és mégis meg tudjuk egymással élni, mert ki mit szeretne alapon jöhet BÁRMI! mondjuk egy nem! se elöl se hátul nem férne be egy ököl, de még 3 ujj sem, túl szűk vagyok :D még mindig :D gyerekek után is! :D Imádom a férjem! Sosem csalnám meg! Mindent megadok és mindent megkapok.
2018. júl. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyönyörű vékony női kar és csukló a fétishem.. :)
2018. júl. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!