Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy másik lány, aki tetszik nekem, de csak látásból ismerem. 1x-2x beszéltünk már meg egyszer hozzám is ért, de nem tudom, hogy vajon érdeklik-e a lányok. Többször ráírtam, de már nem merek, mert nem szeretnék tolakodó lenni. Elég fiús és a nézése, kisugárzása is mintha arról árulkodna, hogy érdeklődik a lányok iránt, de ezt látásból nem lehet megmondani. Szeretnék kicsit közelebb kerülni hozzá annyira, hogy valahogyan kiderítsem érdeklődik-e a lányok iránt és ha igen, akkor bejövök-e neki, de nem tudom hogyan, mert sajnos nem vagyunk olyan viszonyban, hogy csak úgy elhívjam egy kávéra vagy sétálni. Tudnátok valami tippet adni hogyan kerüljek közelebb hozzá és derítsem ki van-e hajlama?
2018. jún. 10. 22:27
 1/1 anonim válasza:

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

Felnott emberkent gondot okoz elhivni kvzni? Vagy egy fröccsre ebben a melegben? Nem kene. Es ha nagyon kell o neked, akkor nem is fog :) Ha meg mar beultetek valahova, biztosan lehet ugy alakítani a beszelgetest, h megtudd, szereti e a lanyokat...

2018. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!