Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol lehet talalni bi lanyt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet talalni bi lanyt? Sok helyre regiztem de semmi ertelme nem. Volt nagyon sok a kamus csaj 22 bi lany

Figyelt kérdés

#lány #csaj #talani? bi
2018. máj. 20. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeged,Kőmíves Kelemen utca 12-szám alatt lehet biszex lányokat találni, 10 bi lány lakik ott és arra várnak hogy a netből kiábrándul lánykák elmenjenek hozzájuk és ismerkedjenek velük.


Ilyen választ vártál?

2018. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok a kamu és nagyon nehéz, de ezek a netes oldalak működnek. Kitartás!
2018. máj. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok bi srácként. Valamivel jobban kezdemenyezoek legalabbis nekem mar kuldtek bi lanyok magukrol nude kepeket meg en is magamrol de valamiert meg utana ebbol nem lett soha semmi... Ezt a reszet mar nem ertem.. :/ De ha van egy bi lany aki szivesen kefelne egy jot helyes bi sraccal az irjon.. :DD A sweetcandy.hu-ra probald. Vagy a love.hu-t. De nekem a sweetrol kukdott ket lany magarol izgi kepeket. Meg az os baj hogy itthon beszari mindenki kulfoldon pl angliaban tuti mar reg talaltal volna erre egy lanyt vagy nemet...
2018. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem egy ideje erősen vonz a gondolat, hogy egyoldalúan kielégítsek egy lányt/nőt, úgy, hogy én nem kapok semmit "viszonzásképpen". Bár még sosem csináltam, de érdekelni érdekel.


L

2018. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!